Çarşamba , 13 Aralık 2017
CİNSEL BİLGİLER
Anasayfa / Cinsel Sorunlar / Vajina Beyazlatmayla Kar Gibi Beyaz Vajinalar
Vajina Beyazlatmayla Kar Gibi Beyaz Vajinalar

Vajina Beyazlatmayla Kar Gibi Beyaz Vajinalar

Kapkara kömür gibi vajinaları adamlar kar gibi beyazlatarak pırıl pırıl yapıyorlar.. Vajina beyazlatma sonrası resmen bal dök yala. Dünyayı kasıp kavuran beyaz vajina rüzgarı tüm şiddetiyle esiyor. Epilasyon sonrası kahverengi yada siyah renkli görünen vajinalardan muzdarip kadınlar vajina beyazlatma ameliyatıyla kurtulabiliyorlar.

Kimler Vajina Beyazlatma Operasyonu Yaptırabilirler?

18 yaşını geçmiş reşit olan her bayan vajina beyazlatma yaptırabilir. Vajina beyazlatma ameliyatı keyfi bir uygulama olduğundan estetik müdahale kapsamında değerlendirilmektedir. Vajinasının kara olduğunu düşünen ve halinden memnun olmayan kadınlar doktorların kapılarını aşındırmaya çoktan başladılar bile.. Sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri, jet sosyete her yıl periyodik olarak beyazlatma işlemi yaptıklarından hiç bir estetik kaygı duymadan, güvenleri tam şekilde dolaşabiliyorlar.

Vajina Neden Kararır?

Yıllar içinde eskir, yıpranır ve deforme olup deyim yerinde olacaksa bayatlar. Özellikle ileri yaş kadınlarda vajinal bölge gittikçe karararak nahoş bir görüntünün ortaya çıkmaktadır. Fazla kaşımak, traş tahrişleri, lazer epilasyon, deniz suyu, naylon iç çamaşırlar, dar pantolon ve taytlar kararmayı hızlandırmaktadır. Ayrıca cinsel hayatın yeteri kadar yaşanmaması vajinayı zamanla karartır.

Vajina Beyazlatmanın Zararları

Bazı genital bölge cilt hastalıkları vajinayı karartmakta özellikle ağda yerine jilet kullanarak kazımak başlıca nedenlerin başında gelmektedir. Her ne kadar faydalı gibi görünsede aslında vajina beyazlatma estetiği enfeksiyon riski nedeniyle son derece tehlikeli olabilmektedir. O nedenle zararlar gözardı edilmeyip doğal yöntemlere başvurulmalıdır.

vazelinle vajina beyazlatma

Vajina Beyazlatan 2 Özel Kür

2 çorba kaşığı sade vazelini 1 bardak elma suyu ve 1 tatlı kaşığı limon suyu ile karıştırıp vajina etrafına sürün. 15 dakika bekledikten sonra kuru havluyla silip ılık suyla yıkayın. Unutmadan kalıcı sonuç için haftada bir tekrar edin.

Genital bölgeye iç kısıma bulaştırmadan limon suyu ve zeytinyağı karışımı ile 3-4 dakika masaj yaptıktan sonra parmaklarınızla hafifçe vurarak ılık suyla durulayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*