Home / Genel / Mükemmel kız arkadaş nasıl olunur?

Mükemmel kız arkadaş nasıl olunur?

Mükemmel kız arkadaş yada mükemmel arkadaş olmak fikri hangi açıdan ele alınacak olursa olsun karşıdaki insan için kendini değiştirmeye çalışmak üzüntü verici gelişmelere yol açabilir. Karşı tarafa kendini beğendirebilmek için çabalar dalgalı denizlerde boşa çekilen küreklere benzer. Erkek veya kız arkadaşınız sizden vazgeçerse geçsin bu onun problemidir. Siz kendiniz olmaya devam ederseniz duygularınızı aşırıya kaçmadan yaşayarak sonunda ideal sevgiliyi bulur belkide elmanın öteki yarısına ulaşabilirsiniz. Elbette zaman içinde onlarca çürük elmanın karşınıza çıkmış olması mükemmel insan olmadığı için rastlantı değildir! Kimsenin sizden vazgeçmemesi sevmediğiniz davranışlara karşı tarafa sergilemek şirin görünmek zorunda değilsiniz. Fakat yinede ufak tefek davranışlara dikkat ederek mükemmel kız arkadaş olma yolunda ilerleyebilir, vazgeçilmez biri olmanızı sağlayabilirsiniz.

Mükemmel kız arkadaş nasıl olunur?

  • Her daim bakımlı ve güzel görünmeye dikkat edin, erkeklerin ilgi alanında kalabilmenin yolu kışkırtıcı olmaktır.
  • İstemediği birşeyi yapması için baskı yapmaktan kaçının! Kendi fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek için zorlayıcı ve dayatmacı olmayın.
  • İstikrar ve tutarlı davranışlar duygusal anlamda karşı tarafın endişe duymasının önüne geçtiğini unutmayın. Tutarlı olun!
  • Sözlerinizin sonuna kadar arkasında durun.
  • Duygularınıza gem vurmadan aynı zamanda aşırıya kaçmadan sevgilinize sadece değerli olduğunu hissettirin! Bir tarafın bıktırıcı, tutturucu davranışları nihayetinde tartışmaların habercisi olup mükemmel kız arkadaş olma fikrini baltalamaktadır.
  • Kaprisli olmak, her fırsatta kapris yapmak sevgiliyi usandırarak sizden vazgeçmesinin tek nedeni olacağını gözardı etmeyin!

 

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.