Home / Kadın / Makyaj / Makyaj yapmadan genç görünmenin yolları
makyaj yapmadan genç görünmenin yolları

Makyaj yapmadan genç görünmenin yolları

Makyaj yapmadan daha genç, sevimli ve sempatik görünebilirsiniz. Genç bakışlara sahip olmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli. Saç rengi, saç şeklinizini değiştirmedende genç görünmebilirsiniz.

 • Saçlarınızı geriye doğru atarak at kuyruğu yapmak sizi daha sevimli hale getirecektir. At kuyruğunun size uygun olmadığını düşünüyorsanız saçı sadece geriye doğru atınız.
 • Giyim tarzınızın rengi direkt olarak yaşı gösteren bir işaret olduğu için her zaman koyu renklerden uzak durmalısınız. Koyu kırmızı, kahverengi ve siyah renkler daha ciddi görünmenizi sağlayarak dezavantaj getirir. Çok daha çocuksu renklere sahip kıyafetler ( bebek mavisi, uçuk pembe) genç görünmenin anahtarı olabilir. Örnek olarak; kot pantolon üzerine giyilecek pempe bir hırka sizi sempatik gösterebilir.
 • Saçınıza şirin şeritli bir taç takarak veya tokayla geriye doğru atın, bu yöntem sizi şirin ve çok daha genç gösterecektir. Saçlarınızın geriye doğru atılırken yüzünüz ortaya çıkacak ve tokanız parlayacaktır.
 • Biraz sevimli olmaya çalışarak biraz rol yapmayı deneyin.. Neticede insanların çoğunun asla kendileri gibi davranmadığını hatırlayın, masumane tavırla herkese yardımcı olmayı deneyin.
 • Çocuklarla daha fazla vakit geçirmeyi deneyerek onlarla oyunlar oynayın, göreceksiniz ki çocuklar sizin daha sevmili görünmenize katkı sağlayarak kendinizi genç hissetmenize neden olacaktır. Çocuklarla parkta oyun oynamak, çizgi film seyretmekle geçirdiğiniz zamanda aldığınız pozitif elektrik doğal ve sempatik hareketler yapmanıza neden olacaktır.
 • Hayat sadece yüksek topuklar üzerine kurulu değildir. Uzun etek, bebek mavisi hırka altına giyilen düz spor ayakabı,sandalet veya babet kendinizi iyi hissettirecektir.
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.