Salı , 24 Ekim 2017
CİNSEL BİLGİLER
Anasayfa / Burçlar

Burçlar

Yengeç burcu erkeğini etkileme yolları

Yengeç burcu erkeğini etkilemeye hazır mısınız? Yengeç burcu erkeğini etkileme yolları sayesinde kapıları sonuna kadar açma hazır olun.. Yengeç burcu erkeğinin şifresi çözüldü. Yengeç erkeğinin gönlü nasıl kazanılır, dikkatlerini neler çeker, nelerden hoşlanır, nasıl ele geçirilir noktasında merak edilenleri okumadan geçmeyin! Yengeç peşinizden koşacak ve asla yörüngeden çıkamayacak..

Muzip, masum, utangaç, şakacı, şefkati esirgemeyen, hassas ve evcimen yengeç erkekleri mükemmel bir aile babasıdır. Onun en hassas noktası midesidir. Lezzetli yemeklere dayanamayıp ağızlarını şapırdatarak yerler. Sinemaya gider komedi filmlerini doyasıya izlerler. Piknikler onlar için biçilmez kaftandır, aileyle yapılacak tüm aktiviteler sonucunda mest olur eve gelince leş gibi uyurlar. Yengeç erkekleri biraz kabagöt tabiriyle ağır hareket eden tiplerdir, bir yerden diğer bir yere götürmek için kamyonet tutmanız gerekebilir. Aynı donu bir hafta boyunca değiştirmeden giydiklerinden kıçları kokabilir. Beyaz atlet ve paçalı don vazgeçilmezleridir. Özellikle kış aylarında soğuktan götleri donduğundan pantolonlarının altına mutlaka yün içlik giyerler. Analarına fazla düşkün olduklarından sizi ikinci plana atarlar. Banyo yapmayı, duş almayı fazla sevmediklerinden yaz sıcaklarında ter kokuları burnunuzun direğini kırabilir. Leş gibi kötü kokması iyi aile babası oldukları gerçeğini asla değiştirmez ama maalesef başka olumlu bir özellikleri yoktur. Yengeçler basit adamlardır, şehir yaşamını sevmez doğal ortamlarda bulunmayı tercih ederler.

Genellikle muhafazakar yapılarıyla gelenekçidirler. Örf ve adetlere kesintisiz bağlı kalma durumlarını bazen çok abartarak yobaz olabilirler. Bilimsel gerçeklere aldırış etmeden hurafelerle hareket eden ve yatakta düşük performansları nedeniyle işe yaramaz yengeç erkeklerini etkilemekten hala vazgeçmediyseniz aşağıda yazan etkileme yollarına ve göz atabilirsiniz.

Yengeç erkeğini etkileme rehberi

 • Gece yatmadan önce üzerinize hafif birşeyler alın.
 • İkiz yatak kullanın özellikle yatağı saten çarşaf ve yastıklarla bezeyin.
 • Perdeleri kapalı tutun adam dışardan komşular bizi görecek diye strese girmesin.
 • Yatmadan önce ekmek arası kaşar peynir domates falan yapıp erkeğinize yedirin.
 • Arada sırada yemeklerine cinsel güç arttırıcı kuvvet macunu katın.
 • Eve egzotik aromalı yağlar satın alarak erkeğinize masaj yapın.
 • Kıskandırmaya çalışmayın, direkt kıskandırın.
 • Baharat aromalı parfümleri sevdiklerinden baharat kokusuna dayanamazlar.
 • Mutfağınız kuvvetli olsun, her gün aynı yemekleri yapmayın! Cinsel güç artışına neden olan deniz mahsullerini zorla yedirip beraber erotik filmler seyredin.
 • Erkeğinizin gözü önünde annesini sürekli methedin, hatta misafirliğe gelip gittiğinizde yalandanda olsa kayınvalidenizi ortalık yerde pohpohlayın.
 • Bugün hastayım, moralim bozuk, keyfim yok gibi laflarla rol yaparak dümenden öyleymiş gibi davranıp ilgisini çekmeye çalışın. İlgisini çektikten sonra isteklerinizi hafiften kendisine iletip öyle olmasa dahi ne kadar güçlü bir erkek olduğundan bahsedin. Güçlü kollar ve pazularının olduğnu söylemek her zaman işe yarayan yalanlardır. Ama sakın unutmayın! Eğer kandırmaya çalıştığınız anlarsa o zaman işiniz gerçekten zor çünkü yengeç erkeği sizi hayatından tek hamlede silerek çıkarabilir.
 • İlk yapacağınız güvenini kazanmak sonrasında yatakta orgazm taklidi yapmaktır. Yengeç erkeğini sevindirmek yatakta mutlu etmek için rol şart! Tüm erkekler orgazm taklidi yapan kadınlara bayılmazlar mı? Elbette bayılırlar.. Yengeç’te doğasına karşı koyamayarak kadına teslim olurlar.

  Tarih boyunca kadınlar erkekleri etkileri altına alarak kontrol etmişlerdir. Tarihe malolmuş önemli şahsiyetler, komutanlar, krallar yüzbinlerden oluşan orduları yönetirken bir kadınla başedemediler. Altın sarı saç, zümrüt yeşili gözlü Truvalı helen’i hatırlayın. Yunanistan’daki tüm nüfuzlu erkekler kapıya dizilmişlerdi. Sonunda yunan komutanı Agamemnon işi Truva’ya savaşmaya kadar götürdü.

  Akıllı ve belirli stratejik planlarla erkeklere yaklaşırsanız değil yengeç burcu erkeği tüm erkeklere diz çöktürebileceğinizi sakın aklınızdan çıkarmayın. Erkekler beyinleri şeylerinin ucunda basit varlıklar değil mi?

  Kova burcu erkeği nasıl etkilenir

  Erkeklerin şahı kova burcu erkeği nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır, hangi hareketlere dayanamaz kova erkeklerini fethetmeye hazır olun. Akıl, zeka seviyesi zirvede dolanan kova erkeklerini çaresiz bırakacak tamamen size teslim olmasını sağlayacak araştırmamız nihayet son buldu. Eşiniz, arkadaşınız, sevgiliniz yada daha modern tabirle ifade edersek partnerinizin artık size karşı koyması imkansız halde sonsuza dek köleniz olabilir.

  Seks düşkünü, azgın, arsız ve uslanmaz kova erkeğinin dayanamadığı tek şey geniş kalçalardır yani kısaca poponuz büyük olmalıdır. Poponuz büyük olacak derken tabi kilolu şişko olun demiyoruz! Kova’nın seks performansına ayak uydurmanız için kalçalarınızın sıkı ve hareketli görünmesini sağlayabilirsiniz. Popoyu dik gösteren kıyafetler, özel destekli çoraplar işinize yarayabilir. Heyecan verici büyüklükte popoların vazgeçilmez takipçileri kovalar büyük popolara konsatre olur adeta hipnoz durumuna geçebilirler. Elle taciz, ufak tefek mıncıklamalar çeşitli seks oyunları yapmadan duramaz yaptıktan sonra sevimli sevimli gülücükler saçarlar. Kibar, nazik, kırılgan, kadın halinden anlayan içtenlikle konuşan kovalar centilmendir. İç dünyalarında seks fantezileri ile yatakta fırtınalar kopan kovalar cinsellikte mantığı ve aklı rafa kaldırarak seks düşkünleridir. Yatakta etkilemenin yolu uydurduğu fantezilere ayak uydurarak kısıtlamadan vericilikten geçer. Bir kova erkeğini yatakta yönlendirmeyi asla denemeyin! Soğuk nevaleler, yatakta egzotik olmayanlar kovalarla birlikte olmayı akıllarından bile geçirmesinler. Kıskandırıcı hareketler, işveler, cilveler ve yatakta yalandan da olsa inlemelerle esiriniz olurlar. Yatakta sakın yapmak istediği şeylere hayır demeyin, hayır cevabı uzaklaşmasına neden olur.

  Kova burcu erkeği karakteristik özellikleri
  Yüksek tahsilli, birkaç dil bilir kültürlüdürler. Problem çözme yetenekleri had sahfada olduğundan zorluklarla kolayca başetme kapasiteleri olmasına rağmen psikolojik olarak zayıf olmaları nedeniyle sorun yaşarlar. Tasarrufu seven tipler olup para harcamayı tercih etmezler. Özlerinde dürüst yapılarını hayat boyunca muhafaza ederek kararlı şekilde yollarına devam ederler. Ömürleri süresinde 5 yada 10 ülke gezer sonunda kürkçü dükkanına geri dönerler. İçe kapanık fakat yerinde ve zamanında doyasıya eğlenmeyi çok iyi bilen çoşkulu insanlardır. Hayal kurma yeteneklerinin olmamasının altında yatan gerçek mantıklarının ön planda olması yani fazla gerçekçi olmalarıdır. Doymak için değil zevk için beslenenip saatlerce sofrada oturur, şarap içmeyi severler. Merak etmesini sağladığınızda sizin yörüngenize girerek etrafınızda dönmeye başlar. Fakat ne kadar sizi sevmiş, cinsel hayatınız süper herşey yolunda olsada cep telefonu kamerası ile çekerek asansöre kadar takip ettiği bir kadın kadar kimse onu cezbedemez. Kova erkeğinin yaratıcı cinsel zekası ön planda çalışarak ağzınızla kuş tutsanızda sonunda kaybetmenizi sağlar. Kova erkeği hiç aldatmadan 70 yaşına kadar gelebilir fakat ilerlemiş yaşı sizi aldatma konusunda garanti
  altına almaz!

  Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
  Duygularınıza kulak verin kendinizi aşkın kollarına bırakın bastırılmışlıklarınız, öngörüleriniz ve alışagelmiş herşeyle vedalaşarak seksapeliteye odaklanın. İç gıcıklayacak herşey, oyuncaklar, düdüklü donlar, hatta seks makineleri, tanga kilot, entel dantel iç giyim ürünlerine yüksek topuklu ayakabılara ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam onun için özel olarak hazırlandığınızı bilmesini sağlayın ister sms ister e-posta burası size kalmış. Sakın karnını tıka basa doldurmayın sevişmeden önce çikolata ve şarap yedirerek onu ateşleyin. Jazz, blues gibi boru dansı müzikleri ile dans ederek kalçalarınızın kıvrımlarını izlemesini sağlayın. Hayata renk katan, değişikliği seven kadınlardan hoşlanan kova erkeği genellikle vericilikleri yüksek avrupalı veya rus kadınlarla birlikte olurlar. Sürekli şekilde kıllardan kurtulmak için epilasyona giden kadınlardan hemen bıkarlar elbette güzellik kovalar için son derece önemlidir. Aktif, spor yapan cinsel hayatı görev değil zevk için yaşayan kadınlarla ilgilenen ve zaman geçiren kova hayatının kadınını bulursa ateşli sevişme sahneleri sonsuza dek yaşanabilir.

  Kova burcunu kendinize aşık etmenin yolları olduğunu biliyor musunuz?

 • Yatakta hareketli olmak aktif cinsel yaşam.
 • Seks fantezilerine tabi olmak hayır kelimesini lugatınızdan çıkarın.
 • Kılık kıyafete dikkat etmek seksi giyinmeyi tarz edinmek.
 • Başınız ağrısada ağrımıyor gibi yaparak yatağa girin.
 • Yatakta topuklu ayakabılarla girin gerekirse biraz fetiş olmakta fayda var.
 • Kesintisiz uyumlu olun, karşı koymak yerine birlikte hareket edin.
 • İlgisini üst seviyede tutacak özende kişisel bakımınızı yapın.
 • Ayakabıların ayaklarınızı vurup yara yapmasına engel olun.
 • Yazın açık tek bant ayakabı ile renkli mini etekleri kombin edin.
 • Yapmacık olduğunuzu anlarsa işiniz zor!
 • Annesi ile iyi geçinerek saygıda kusur etmeyin.
 • Arasıra biraz rol yapmakta sakınca yok o nedenle şarhoş olmuş gibi yaparak daha tutkulu sevişmeye gayret edin.
 • Kova erkeğine kendinizi leziz bir yemek gibi sunarak ziyafet çekmesini sağlayın.
 • Tartışmaktan kaçının olurda tartışma yaşarsanız konuyu yatakta tatlıya bağlayın konu kapansın.
 • Gülmeyi unutmayın, gülümseyin.
 • Arkadaş ortamı, randevu yada ilk buluşma esnasında göz teması yaparak direkt göz bebeklerinin içinde bakın. Olurda sizi hemen yatağa atmak isterse arkadaşlığı sonlandırın. Niyet çok önemli fakat sizi basit görmesine izin vermeyerek kalitenizi ortaya koyun ağzının sularının aktığını gördüğünüze yanağına sadece bir öpücük atın. Evlenme teklifi ettiğinde kabul derseniz imza attıktan sonra kapıları açarak tüm sınırları kaldırın. Yukarda yazılan hatırlatmaları ve tavsiyeleri dikkate alırsanız kova erkeği hayat boyu kapıdan ayrılmayan sadık köpeğiniz olabilir.

  Aslan Burcu Nasıl Tatilleri Tercih Eder?

  Aslan burcu nerelere tatile gitmekten keyif alır, nasıl tatilleri tercih eder, tatilde ne yapmaktan hoşlanır özel araştırmayı okuyun.

  Aslan Burcu TatilAslan burcu lüks tatilleri sever, tatilde iş yapmak veya yorulmak asla tarzları değildir. Rahat, sere serpe kılını kıpırdatmadan plajda havuz kenarında yatmaya bayılırlar. Onlara sakın tatilde işten bahsetmeyin! 5 yıldızlı otel’den aşağısı pek kurtarmaz.. Aslan bu burçlarını kaliteli butik otellerde tatile götürmeyi deneyebilirsiniz eğer ortam kaliteli görünüyorsa seveceklerdir.

  Akşam eğlencelerine bayılır gece klüplerinde boy göstermek biraz hava basmak onlara son derece keyif verir. Fakat belirli bir yaştan sonra aslanlar durularak gürültü ve karmaşadan uzak tatil yerlerini tercih ederler.

  Aslan burçlarını görebileceğiniz yerler

 • İl: Bodrum
 • Plaj: Sebastian Beach Club
 • Gece Mekan: Halikarnas

  Koç burcu erkeği nasıl etkilenir

  Koç burcu kış dönencesi etkisiyle duygusal anlamda yoğunlaşırken koç burcu erkeğini aşık etme, tavlama ve elde etme imkanı artık elinizde.

  Duyguları bugünlerde burçların etkisiyle kabaran koç erkeği çok daha fazla ilgi, şefkat ve önemsendiğinin farkına varmak isteyecektir. Verdiğiniz sözlerin arkasında durup sözünüzün eri olursanız sizi sevgisinden mahrum etmeden tesiriniz altına girecektir. Uyumlu, cesaretli ve ateşli bir arkadaşlık koç erkeğiyle mümkün olabilir. Paylaşmayı sevmeyen koç burcunu elde ederken zorlanacağınızı tahmin etmek hiç zor değil..

  İsteklerini reddetme yolunu seçtiğinizde başınıza gelecekler hakkında mutlaka fikir sahibi olmalısınız. Arzularının geri çevrilmesine asla seyirci kalmayan koçlar mutsuzluğunu belli eder, kalıcı ve sert tepkiler verir çünkü eğlence artık sona ermiştir. Erkekleri etkileme yöntemleri adında bir kitap bugüne kadar yayınlanmış olsa idi herhalde pratik uygulama açısından en kolay bölüm şüphesiz koçlara ait olurdu.

  Sadık, evcimen tiplerden oluşan koç erkekleriyle uzun vadede birlikte olma şansı son derece yüksektir. Gelecekle ilgili planları harfiyen yerine getirerek temelleri sağlam evliliklere imza atılabilir. Özellikle yay burcu kadınlarıyla yıllarca hatta ölene dek evli kalabilirler. Koç burcu erkeğini elde tutmanın en kolay yolu bolca çocuk doğurmaktır.

  Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

  Sınır tanımayan aşk hayatı, arzu ettiklerini yapma konusunda hayata karşı sergilediği net tavır etrafında yaşanılan olayları kimi zaman farketmemesine neden olur. Aşk hayatına istinaden ani gelişmeler süprizlerin adamıdır. Resmen at gözlükleri takmış deyim yerindeyse aptal aşıklardır. Romantizmin en ince noktalarında gezerek dolu dolu yaşayan romantik erkeklerdir.

  Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları

  Boğa burcu erkeğini etkilemenin yolları mantığın en üst seviyesinde adımlarını planlayan boğayı etkilemeyi başarmak için önce sabırlı olmalısınız. Kararlarını verirlerken düşüncelerini mantık süzgecinden geçirir, doğru karar vermek adına uzun zaman düşünebilir. Öncelikle çekingen fakat seçimini yaptığı an tüm gücüyle üzerinize atılır. Burçların sembolü gücü timsal ederek zekalarıyla ön plandadırlar. Boğa erkeği arkadaş, sevgili veya aile ilişkilerinde koruyucu görevini üstlenerek öner vasfı taşır.

  Romantik boğa erkeğinin kalbini fethetmek, arzularının ihtiraslarına hitap ederek aşk ateşini yakabilmenin yolu onları iyi tanımaktan geçmektedir. Duyuların büyüsü boğanın iç dünyasını karmakarışık edeceğinden bakımlı eller, pürüssüz bacaklar ve yumuşacık düz saçlara karşı koyamazlar. Sözlerini içlerinden saklasalarda dokunma konusundaki hassasiyetlerini fazla gizleyemez hoşlandıklarını belli ederler. Lüks giyim, kaliteli ayakabılar ve pahalı parfümleri sever kadını iç çamaşırlarıyla görmeyi tercih ederler. Şarkıların romantik etkilerine maruz kalmayı seven, her fırsatta şarkı sözlerinde kendi hayatından eşleştirmeler yaparak duygusal anlamda yoğunluklara gark olurlar. Aşkınıza hitaben seçtikleri şarkıyı ölene kadar defalarca dinleyerek adeta tescillerler.

  Romantik bir erkekten bahsediyoruz duygularına gem vurmadan doğal şekilde yaşayan fakat sizi başka kimselerle paylaşmamak amacıyla insan eli değmemiş sakin kumsallara götürecektir. Başka erkeklerin gözlerinin üzerinizde olmasına dayanamadıklarınıda hatırlatmak doğru olacaktır. Birinci sırada olmayı, yaptıklarında en iyi olma konusunda içgüdüsel hissettikleri baskı insan ilişkilerinede yansıyarak azla yetinmezler. Genellikle hayal kurmayan düz tipler olup sıkıcı olabilirler. Kadınların nefeslerini kesecek özellikleri bulunmayan iş kolik ama maddi açıdan güvenli tiplerdir. Saygılı, içten, makul ve istikrarlı davranışları ticari hayatlarınada yansıyarak iyi bir işadamı olurlar. Aşk hayatlarında kadınlarını güvenli kollarıyla sararak ekonomik manada rahat bir yaşamın kapılarını
  ardına kadar açarlar. Bütün kadınlar, kızlar tarafından favori boğalar, coşkulu yaşanan aşklara isabet ederlerken huzur, uyum ve tatmin demektir. Kötü sürprizlere yer yok! Yarının hesabını bugünden yapan boğa gerekirse ateş böceğiyle karınca hikayesinde olduğu gibi durmaksızın karıncanın rolünü layıkı vechiyle üstlenir. Temkinli ayağını yorganına göre uzatan sorumluluklarını sonuna dek yerine getirmektedir.

  Asi, laf dinlemez, kaba, erkeksi iseniz boğa’yı etkilemeyi aklınızdan bile geçirmeyin! Üstünlük taslama, feminist savunmalar yapmanıza katlanmaz. Kısacası kadınsı görünmeli, kadınsı hareket etmelisiniz. Kendi fikirlerinizi empoze etmeye çalışırsanız büyük yanılırsınız, saygısını yitirmeniz uzun sürmeyecektir.

  Halk tabiriyle okumuş tahsilli boğa ise herhangi bir ortamda tasnif etmediği davranışlarda bulunduğunuzda susmayı fakat tehlikeli bakışlar fırlatmayı ihmal etmeyecektir. Sizden ve etraftan gelen ne oldu? gibi sorulara inatla yanıt vermeden sessiz şekilde içine gömülerek patlamaya hazır volkana dönüşecektir. Böyle anormal durumlarda üzerine sakın varmayın bırakın biraz sonra buzdağı gibi çözülmeye başlayacaktır. Hafifçe tekrar gönlünü kazanarak hararetini dindirmeyi amaç edinerek alttan aldığınızda, hatasını anlayıp özür dileyecek kadar asil adamlardır.

 • Yapışık ikizler gibi her zaman yanında olmayın bazen sizin özgürlüğünüzün farkında olmalıdır.
 • Ateşli kadınlara hayır demezler, biraz cüretkar olun.
 • Sulugözlü olmayıp güçlü olduğunuzu hissettirin.
 • Boyun eğmeyi bilin.
 • Ağzınızı sıkı tutun.
 • Sözlerine kulak vererek yaptığı esprilerle alay etmeyin.
 • Boğa ikizlerden sonra burnuna halka takılacak son erkektir.
 • Kul köle olmayın fakat dizginleri kontrol edin.
 • Giyim şeklinize karışmasına müsaade edin veya tavsiyelere uyun.
 • Doğa tutkuları yönündeki aktivitelere katılın.
 • Çekici iç çamaşırlarıyla sürprizler yapıp kadın güzelliği görselliğini vurgulayın.
 • Mutlaka erkek bir çocuk doğurma hedefini koyun.
 • Ailesine saygıda kusur etmeyin.
 • Dır dır yapmayın, boğa erkeğinizin dinlenmesine yardım ederek aromatik kremlerle masaj yapın.
 • Yorgun, asabi ve özellikle keyifli olmadığında düşünceli davranın.
 • Konuklarınıza önem vererek onları iyi ağırladığınızda Boğa’nın gözüne girersiniz.
 • Evinizi her daim düzenli ve temiz tutun, dağınıklıktan hoşlanmazlar.
 • Gösterişsiz, yalın, sevecen ve dürüst olmalısınız.
 • Sıcak aromalı bitki yağları, duş jelleri, harika kokan sabunlarla ona banyo yaptırın.
 • Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir kısaca özetlemeye çalıştık..