Home / Burçlar / Koç burcu erkeği nasıl etkilenir

Koç burcu erkeği nasıl etkilenir

Koç burcu kış dönencesi etkisiyle duygusal anlamda yoğunlaşırken koç burcu erkeğini aşık etme, tavlama ve elde etme imkanı artık elinizde.

Duyguları bugünlerde burçların etkisiyle kabaran koç erkeği çok daha fazla ilgi, şefkat ve önemsendiğinin farkına varmak isteyecektir. Verdiğiniz sözlerin arkasında durup sözünüzün eri olursanız sizi sevgisinden mahrum etmeden tesiriniz altına girecektir. Uyumlu, cesaretli ve ateşli bir arkadaşlık koç erkeğiyle mümkün olabilir. Paylaşmayı sevmeyen koç burcunu elde ederken zorlanacağınızı tahmin etmek hiç zor değil..

İsteklerini reddetme yolunu seçtiğinizde başınıza gelecekler hakkında mutlaka fikir sahibi olmalısınız. Arzularının geri çevrilmesine asla seyirci kalmayan koçlar mutsuzluğunu belli eder, kalıcı ve sert tepkiler verir çünkü eğlence artık sona ermiştir. Erkekleri etkileme yöntemleri adında bir kitap bugüne kadar yayınlanmış olsa idi herhalde pratik uygulama açısından en kolay bölüm şüphesiz koçlara ait olurdu.

Sadık, evcimen tiplerden oluşan koç erkekleriyle uzun vadede birlikte olma şansı son derece yüksektir. Gelecekle ilgili planları harfiyen yerine getirerek temelleri sağlam evliliklere imza atılabilir. Özellikle yay burcu kadınlarıyla yıllarca hatta ölene dek evli kalabilirler. Koç burcu erkeğini elde tutmanın en kolay yolu bolca çocuk doğurmaktır.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Sınır tanımayan aşk hayatı, arzu ettiklerini yapma konusunda hayata karşı sergilediği net tavır etrafında yaşanılan olayları kimi zaman farketmemesine neden olur. Aşk hayatına istinaden ani gelişmeler süprizlerin adamıdır. Resmen at gözlükleri takmış deyim yerindeyse aptal aşıklardır. Romantizmin en ince noktalarında gezerek dolu dolu yaşayan romantik erkeklerdir.

Check Also

İkizler burcunun sevdiği hediyeler

Hediye almayı kim sevmezki.. Ancak hediye verilen kişilerin mutluluklarını ikiye katlamanın en etkili yollarından bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.