Home / Genel / İlk buluşmada erkeğin ilgisi nasıl çekilir

İlk buluşmada erkeğin ilgisi nasıl çekilir

İlk buluşmada erkeğin ilgilisi çekerek etkilemek için gösterilmesi gereken hareketler, giyim ve davranış şekillleri nelerdir merak ediyor musun? İlk buluşmada erkekleri etkilemeniz aslında sanıldığı kadar zor değil gibi o halde vurucu güçlere bir göz atın! Saç, Makyaj, Koku, Topuklu ayakabı ve tarzınızla onu kendinize hayran bırakın..

Tarz: Erkekleri baştan çıkararak etkilemek istiyorsanız özelliklerinize uygun bir tarz sahibi olmalısınız! Erkekler kendi tarzı olan bayanlarla olmaktan keyif alırlar. Tarzınızı dış görünüşünüzle ortaya koyabilirsiniz. Neticede her insan kıyafet seçiminde kendi tarzını yansıtır.

Saç: İlk buluşmanıza fönlü saçlarla gitmeyi unutmayın! Pırıl pırıl parlayan ve misler gibi kokan saçlarının onun deliye dönmesine sebel olabilir.

Koku: İlk buluşmanızda kullandığınız kaliteli bir parfüm onun tüm dengesini altüst ederek hormonlarının ateş almasını sağlayacaktır. İlk buluşanızda onu etkiniz altına almak istiyorsanız parfüm kullanmayı sakın unutmayın!

Dik durun ve kendinize güvendiğinizi ona hissetirin ilk buluşlamalarda giyilen etek ve topuklu ayakabıların her zaman işe yarar bir silah olduğunu unutmayın! Erkekleri ilk buluşmada etkilemenin altın kuralı onları zayıf oldukları noktalardan vurmaktır. Zaaflarını bilir ve ona göre hareket ederseniz ilişki süresince ipler hep sizin elinizde olacaktır. Zaten kadınlarında istediği bu değil mi?

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.