Home / Genel / İkizler erkeğini nasıl aşık edebilirsiniz?

İkizler erkeğini nasıl aşık edebilirsiniz?

İkizler burcu sınıfına mensup bir erkeği kendinize aşık etmenin yollarını mı arıyor sunuz? Aşık etmekten hemen vazgeçseniz sizin için çok daha iyi olabilir neden mi? Çünkü onu kendinize aşık edebileceğiniz bilinen bir taktik maalesef yok gibi görünüyor. İkizler erkeğinin sadece kalbi boş kaldığı zaman kendini aşık olmaya hazır hisseden yapısı nedeniyle dikkat etmeniz gereken tek şey zamanlamadır.. Kalbinin attığı yerde heyecan kalmadığını yaşayarak hisseden ikizleri kendine uygun birini aradığı zamanlarda yakalar eğer onun aradığı kriterlerde sizde bulunuyorsa kendinizi şanslı olarak kabul edebilirsiniz.

İkizler burcu erkeğini aşık etmek için gerekli hatırlatmalar
Eğer fazla kilolu, balık etli aynı zamanda kısa boylu iseniz hemen vazgeçerek vakit kaybetmeyin! Sizinle çok iyi arkadaş ve dost olabilir fakat aşk kesinlikle beklemeyin..

Eğer kısa sayılmayacak bir boy, ince bel, uzun bacaklar, uzun saç ve simetrik bir yüze sahipseniz ne olduğunuzun hiç bir önemi yok! İkizler erkeği kadında kariyer aramaz! Doktor yada avukat olmanız ikizlerin umrunda olmadığı gibi para ve pulunuzda hiçbir işe yaramayacaktır. Yeterki şişko, şişman ve kilolu olmayın yeter.. İkizler erkeği zayıf kadınlardan hoşlanır eğer göbeğiniz olduğunu görürse köşe bucak kaçacaktır.

Hangi erkeğin ikizler erkeği olduğunu anlamanız için yazın gittiğiniz havuz, plaj yerlerinde gözleri dört dönen erkekleri tespit ettikten sonra yanlarında güzel ve etkileyici vücutlu bayanlar olduğu halde yetinmeyerek güneş gözlüğünün altından hala dışarıyı aç kurt gibi seyredenler kesinlikle ikizlerdir. Bu gerçek sizin eşiniz içinde geçerli olabilir çünkü ikizler erkeğini evli olsanızda sahiplenme şansınız yok! İkizler erkeğini kontrol ettiğinizi sanmak büyük bir hatadır ve aldanırsınız.

Normalde ikizler erkeği sever, fakat asla aşık olamaz! İkizler erkeği için aşk, zamanı geldiğinde bıkıp usanacağı alışkanlıktan başka birşey değildir. Bu adamı fazla sıkarak, kontrol altında tutmaya uğraşmak ve özgürlüğünü kısıtlamak yapılacak en büyük hatadır.

İkizler erkeği için Aşk fiziksel bir etkileşim ve çekimdir. Elbette ilişkilerde duygusallığa önem verirler fakat aşık olacakları kadında seksapel temel esastır. Onu kendinize aşık etmek için sadece 5 saniyeye ihtiyacınız olduğunu söylesek ne dersiniz? İkizler erkeği yıldırım etkisi ile çarpılırsa aşık olur.. Zamanla kendime aşık ederim diye düşünmeyin!

Pantolon giyiyorsanız dar pantolon giymeye özen gösterin! Fakat pantolon basen taraflarından patlayacak gibi görünüyorsa zaten şansınızı kaybettiniz.

Etek seçiminde mini etek ve iç giyimde alttan destekli sütyen tabi gögüsler dolgun değilse boşa uğraşmayın! İkizler erkeğinin zevki gerçekten inanılmaz! Zayıf fakat dolgun göğüslü kadınlardan hoşlanmak resmen harika bir kombinasyon.

Havuz, deniz ve plaj gibi yerlerde çocuk gibi mayo giymeyin, her zaman bikini giyin.. Mümkünse şeker pembe, beyaz bikini ikizleri şarhoş edebilir. Fakat eğer fit bir vücuda sahip değilseniz hepsinden uzak durun yada bir akrep burcu erkeği aramaya başlayın. Ne kadar enteresan bir durumdurki kilolu, şişman bayanları ikizler erkeği hoşlanmadığı halde paratoner gibi çekmektedir. Burçlar ve aşk çekimlerinin daha ilginci Akrep burcu erkeği şişman kadın peşinden koşarken, şişmanlar ikizlerin, zayıf bayanlarda akrep burcu erkeğinin peşinden ayrılmadıklarıdır.

Yaşlı olmayın, yaşlanmayın! İkizler erkeği her dem taze sever. Yani bu adam, adam olmaz ve uslanmaz! Yanında sakın yüz bakımı ve ağda gibi kişisel bakımlarınızı yapmayın. İkizler burcu erkeği 70 yaşında bile olsa 30 yaşında bir kadına aşık olabilecek kapasitede olabilir.

Aşk, ikizler erkeği için fiziksel çekimle temas halinde tenlerin uyumundan başka birşey değildir! İkizleri aşık etmek istediğinize emin misiniz? Eğer çekim gücünüz onu etkilemeye yeterse peşinizden koşacak gerekirse her dediğinizi yapar hale gelerek ömür boyu hizmetkarınız olacaktır.

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.