Home / Genel / İkizler erkeğini etkilemenin yolları

İkizler erkeğini etkilemenin yolları

İkizler erkeğini etkilemek o kadar kolay olmayabilir. Konu ikizler erkeği ise zorlu biriyle karşı karşıyasınız demektir.. Fakat yinede onları fethetmenin elbette kolay yollarıda var.. Diğer erkekler arasından açık ara farkla sıyrılan ikizler, burç özelliklerini en çok yansıtarak üzerinde taşıyan karmaşık kişilerdir. Çift karakterli olarak bilindikleri halde aslında sadece ruh halleri değişken olduğu için çift karakterlilik üzerine yapışan bir yakıştırmadan başka birşey değildir. Genellikle ikizler erkeği ile beraber olan bayanlar her gün karşılarında başka bir adam görmekten şaşırsalarda bu durumdan keyif aldıkları kesindir. Değişim hızı, keskin zekası ve yaratıcılık sınırlarında hayatlarını sürdüren sanatçı ruhlu ikizler erkeği yaşlansa bile hiç bir zaman çocuksu tarafını kaybetmez.

Çapkın, kadın düşkünü fakat akıl almaz şekilde seçici olurlar, çok güzel bir bayan olsanız bile ayak parmaklarınızdaki hafif uyumsuzluk onu düşünmeye itebilir hatta sizden uzaklaştırabilir. Evli yada bekar olsunlar güzel kadın görmeye dayanamayıp bakmadan duramazlar. Zayıf, bakımlı, uzun saç ve uzun bacaklara sahip genç kadınlardan gözlerini alamazlar.

Ona ne düşünüyorsun? diye boşuna sormayın! Çünkü asla size ne düşündüğünü söylemeyecektir. Her zaman kafalarının içinde sayısız düşünce planları yada yapmak zorunda oldukları işler tasarım aşamasında olduğundan ve sürekli ertelendikleri nedeniyle size renk vermezler. Tembel bir adam olan ikizler bütün işleri erteleyerek zamanı sonuna kadar kullansada son günün son saatinde mutlaka yetişecektir.

Sakın onun aklına, zekasına yetişmeye çalışmayın! Bu konuda onlarla kimse başedemez.. Normal şartlarda erkekler kadınlara laf yetiştiremedikleri gibi son sözler her zaman çok daha sağlıklı düşünen ve tartışabilen üstelik doğuştan bu yeteneğe sahip kadınlar tarafından söylenir. Ama karşısında ikizler erkeği varsa ikna etmek o kadar kolay olmayacak, ikizler zekası ağırlığını ortaya mutlaka koyacak aradan sıyrılacaktır.

Cebinde para durmayan, paraları nereye harcadığını bilmeyen, hesap kitap yapmaktan kaçan ve para biriktirme konusunda beceriksiz, cömert ve elleri açık olan ikizlerin lugatlarında hayır kelimesi yoktur. Sosyal aynı zamanda yardımsever olurlar. Ailesine bağlı, evcimen olup erken yaşta evlenmedikleri durumlarda limanı asla terketmez eşine sadık kalarak yalnız kalma riskini göze almazlar. Onun değişken eğlenceli hayat yapısını değiştirmeye kalkmaz parlak fikirlerine aşk hayatı dahil olmak üzere uyum sağlar, sürekli olarak nerdeydin? nereye gittin? gibi sorularla sıkıştırmayarak fazla üstüne varmadığınız zaman ideal bir eş’le aynı yastıkta kocamamanız için hiçbir neden yok gibi..

İkizler erkeğini etkilemenin yolları:

 • Sakın fazla kilo almayın, aldıysanız verin ve fit olun göbekli kadınlardan hoşlanmadıkları gibi bu nedenle sizi aldatabilirler.
 • Kolayca ağlamayıp zırlamayın güçlü kadınları tercih ederler.
 • Kadınsı, frapan iddaalı ve kaliteli giyinin. Abartılı olmayacak şekilde yüksek topuklu ayakabılar, kısa etekler, ipek çoraplara dayanamazlar.
 • Naturel olmaya özen göstererek abartı makyajlardan kaçının. Makyaj yapacak olursanız makyaj tarzınızın egzotik olmasına dikkat edin.
 • Asla yalan söylemeyin! Ortaya çıkarsa size olan güveni yıkılacağından hiç ummadığınız bir zamanda belki 2 yıl sonra sırf bu yüzden sizi terkedecektir. Siz herşeyin normal olduğunu düşünürken yalan söylediğinizi anlar, planını yapar ve kararını uygular.
 • Sinirli, gergin tavırlardan uzak durarak makul olmaya çalışarak tartışma çıkması durumlarında bağırıp çağırmdan uzlaşmaya çalışın.
 • Başkalarının yanında onu eleştirebilirsiniz fakat asla küçük düşürücü davranışlara tahammüllerinin olmadığını aklınızdan çıkarmayın.
 • Orijinal fikir ve hayallerine dair yapacağı işlerde kaybetme riskini hissederseniz ona engel olmayarak bilhassa destek olun. O doğruyu bulacaktır.
 • Erkek olduğunu dişiliğinizi ön plana çıkararak ona hissettirin! Başım ağrıyor, moralim bozuk, yorgunum gibi bahaneleri ona yutturamazsınız. Bu tip davranışları alışkanlık haline getirirseniz alternatifinizi mutlaka bulacaktır.
 • Özelikle el, ayak bakımı yaptırmayı unutmayarak banyodan sonra çiçek aromalı vücut losyonları kullanmaya özen gösterin. Vücud kokunuzun onu mıktanıs gibi size doğru çekeceğine emin olabilirsiniz.
 • Evde ona ayak uydurun. Mesela birlikte film izleyin, konuşun sohbet edin, duş alın, jakuziye girin veya sevişin.. Uyuşuk olmayın hareket halinde hayattan keyif almayı deneyin!
 • Hediye almayı düşünürseniz; Spor ayakabı, saat, fotograf makinesi olabilir veya kendinize alacağınız iç gıcıklayıcı siyah iç çamaşırları ve topuklu ayakabılarla ona bir sürpriz yapmak kuşkusuz hedefi 12’den vuracaktır.
 • Check Also

  İple yüz germe

  İple yüz germe yeni bir buluş mu?

  İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.