Home / Genel / Evli erkekler neden daha çekici geliyor?

Evli erkekler neden daha çekici geliyor?

Bir ton bekar erkeğin arasından neden hala evli olan erkek ilk tercih sebebi oluyor bir fikriniz var mı? Eğer evli erkeklerin neden kadınlara daha çekici geldiğini merak ediyorsanız o halde buyrun.. Bazı kadınlar evli erkekler arasından seçim yaparak hazıra konmayı tercih ediyorlar. Genelde evli erkeklerin iş, güç ve para sorunları olmadığından dolayı yada en önemlisi oturmuş bir düzene sahip olmaları bazılarına cazip geliyor olabilir mi?

Sanılanın aksine evli erkeklere bekar erkeklerden çok daha kolay ulaşılaşıyor ve evli erkekleri etkileyerek baştan çıkarmak hiç zor değil! Çünkü yasak olanın cazip olması, heyecan ve farklı hazlar vermesi erkekler tarafından ilgiye tabi oluyor.

Ayrıca erkek evlilik dışı girilen ilişkinin erkekte yaşattığı heyecan yasak aşkın ateşini daha fazla tutuşturarak sonunda evin terkedilmesine ve boşanmalara yol açabiliyor.

Kurnaz genç kadın tipleri kolayca elde ettikleri hali vakti yerinde olan evli erkekleri deyim yerindeyse kafa kola alıp her istediklerini yaptırabiliyorlar.

Evli erkek karısını tek celsede boşayarak sevgilisiyle evlenmesi olayları toplumumuzda yaygın şekilde rastlanan bir durum olmasına rağmen acaba gerçekten evli erkekler neden bu kadar çekici?

Evli erkekler kadınlara neden çekici geliyor?

  • Genellikle evli erkeklerin ekonomik durumu hissedilir derecede iyi oluyor! Bekar bir erkek hayatını kurmaya uğraşırken evli erkekler bu yolları çoktan geçmiş oluyorlar. Ev, araba, yazlık ve banka cüzdanı farkıyla genç kadınların ilgi odağı haline geliyorlar.
  • Evli erkekler yaşça tecrübeli olduğu için genç ve güzel fakat tecrübesiz kadınlar kendilerini bu erkeklerin yanında ekstra güvende hissedebiliyorlar. Kendinden yaşça büyük erkeğin yanında hayatını güvence altında, emin ellere teslim etmiş oluyor.
  • Kaçamak yapmak erkeğe haz vererek gittikçe heyecan verici bir durum haline gelebiliyor. Karşı taraf yani evli erkekle cinsellik yaşayan kadın herhangi bir sorumluğa tabi olmadan karşılıklı alışveriş haline gelebiliyor. Fizyolojik ihtiyaçların karşılanması durumu noktasında evli erkekler sevgi beklentisi olmadan hareket ediyor.
  • Biraz hastalıklı bir fikir gibi görünsede erkeği elde etme fikri, sahiplenme, bilerek yasak elmadan zevk alma ve ben daha dişiyim saplantısı içinde olan kadınlar.

Erkeklerin bitmek bilmeyen ajitasyon yalanlarının arkasında; Mutsuz evlilik senaryoları, karısının sevmemeler, mecburiyetten karısıyla evli kaldığını söylemeler, cinsel hayatının olmadığı gibi onca laf.. Peki gerçek ne? Yıllar geçen evliliğinde artık heyecan kalmadığını düşünen erkek, çökmüş ve kendini bitkin hisseder. Bu yüzden ilk etapta monotonluktan kurtulmak adına yasak ilişkiye yelken açar, işin içine girdikçe aldıkları zevk ve heyecan nedeniyle artık mental ve fiziksel anlamda yani hiçbir şekilde eve dönemezler.

Evliliklerde kadınların kaderi verdikleri özveriyle doğru orantılıdır. Bebek, çocuk bakımı, ev ve yemek derken kocasını ihmal eder. Erkek bu gerçeği göremez ve kendini istenmeyen olarak görmeye başladığı an tehlike çanları çalacaktır. Yeni sevgilisiyle her bakımdan yeniden doğan erkek kendini yenilenmiş, güçlü hissederek krallığını tekrar ilan eder. Çünkü aynı zamanda artık eksikleri ve hataları yüzüne vurulmamakta, genç sevgilisi ona hayranlık duymaktadır. Erkek yeni sevgilisine evliliğinde başından geçen kötü olayları rapor ederek ekstra rahatlayarak suçuluk duygusunu bastırmış olur. Böylece yeni sevgili artık onun hakkıdır.

İnsanlar bazen ellerinde olmadan karşı cinsin çekim alanına kapılarak aşık olabiliyorlar. Aslında ilişki yasak kaldığı sürece yani evlilikle bağlanmadığı sürece erkeğe haz veriyor. Evlenme söz konusu olduğunda ilişkinin hiçbir cazibesinin kalmaması erkeği sürekli özgür yaşamaya iten kuvvetli bir neden oluyor. Bazen erkeğin macerası kısa sürüyor ve evine geri dönebiliyor fakat yaşanılanlar unutulmuyor yani hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

Bazı kadınların sevgi ihtiyacı, macera yaşamak, psikolojik etkenler ve depresyonlar, ekonomik durum, güvende olma, hayatını garantiye alma, cinsellik veya farklı nedenlerden dolayı evli erkekleri tercih etselerde, evli erkeklerle beraber olmanın hangi açıdan bakılırsa bakılsın hüsranla sonuçlanacağını bilmeleri ve evli erkeklerden uzak durmayı bilmeyi gerektiğini önemle hatırlatırız.

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.