Home / Erkekler / Erkekleri tavlamanın etkili yolları
Erkekleri tavlamanın etkili yolları

Erkekleri tavlamanın etkili yolları

Erkekleri tavlamanın etkili yolları, erkek nasıl tavlanır öğrenin. Erkeğin çekim alanına girmeyi başardığınızda onu nasıl tavladığınıza şaşıracaksınız.

Her zaman güzel sempatik ve bakımlı olmak onu tavlayacağınızı garanti edemez, sizi farkederek görmesini sağlamak için iyi niyetli olmakda yetmeyecektir. Kibarlık, güzel konuşma, doğallık, fit vücut, boy ve fiziksel özellikler hepsi bir tarafa kesinlikle bir stratejiniz olmalıdır.

Erkek tarafından iyi anlaşılır olmanın yolu gözlerden geçmekte olup göz teması erkeklerle iletişimin odak noktasıdır. Gözlerinin için gülen, cilveli, işveli rahat yapılan hareket eden fiziki güzelliğini başka bir deyişle mal ve mülkünü cömertçe sergileyenler rakiplerinin her zaman bir adım önünde olduğunu önemle hatırlatmak isteriz. Fazla cilveli, müsaitlik durumunuzu gösterirken kolay elde edilir imajı yaratmadan erkeğin sizi keşfetmesine imkan vermelisiniz. Erkek tavlamada ilk iki dakika kuralını aklınızdan çıkarmayın! Tesadüfi karşılaşmalarla tanıştığınız durumlarda hızlı davranarak harekete geçerseniz ne ala fakat elektrik alışverişi olmazsa zorlamaya gerek yok
bu durumda boşa zaman kaybetmemenizi öneririz.

Ses tonu, mimikler erkeği etkilemeleri için bayanların doğuştan sahip olduğu silahlardır. Ses tonu erkeklerin dikkatini çeken önemli kriterlerdendir fakat tek başına yeterli değildir.

İşin aslı etrafta tavlanmaya değer bu kadar az erkek varken avcı kadınların sayısının fazlalığıdır. Ava giden, avını bir panter gibi takip eden doğadaki diğer dişilerin arasından sıyrılmak düşünüldüğü kadar kolay olmayabilir. Klasik hareketler yaparak erkekleri etkileme devrinin çoktan sona erdiğini bilmelisiniz. Beyaz atlı prensler kalmadığı gibi onu bekleyenler daha çok beklerler, erkeğin ayağınıza gelmesi ise milyonda bir ihtimaldir. Sıradan erkekleri tavlamak başarı adledilemez fark yaratan kaliteli erkekleri tavlamak beceri gerektirir. Tavlama becerisinin ödülü bazen ömür boyu rahat etmekten kontrgaranti bir yaşam olabilir. Zengin, paralı, eğitimli, dürüst ve kadına değer veren erkekleri avlamak veya tavlamak akıllı kadınların hedefidir. Çoğu zaman istemek yetmez! İstediğini almak için mücadele etmek, vazgeçmemek sizi hedefinize götürecektir.

Gözlerinin içine bakarak tepeden tırnağa süzdükten sonra ona yanınıza gelme cesaretini aşılayın fakat erojen bölgelere odaklanmamaya dikkat edin davetkarlığınızı sınırlamayı unutmayın. Bakışlarınızı farkeden erkeğin kendi kendine bana mı bakıyor? Acaba ben mi gibi sorular sormasına neden açacak hareketlerden kaçınarak erkeğe odaklanın. Evet burdayım senin benimle konuşmanı bekliyorum mesajını erkeğe verin.

Şimdi yada gelecekte unutmamanız gereken erkeklere dürüst davranmanız gerektiğidir, erkekler ne istediğini bilen kadınlara ilgi duyar onlarla birlikte olmayı tercih ederler. Yanlış olan erkek davranışlarını kaybetme korkusuyla onaylamak yenilgiyi baştan kabullenmek demektir. Fikirlerinizi doğru yanlış korkusuzca söyleyin, yapılan yanlışı usturubuyla yüzüne karşı deyim yerine olacaksa dobra dobra söyleyin. Aynı şartların devam etmesi durumunda onunla olamayacağınızın tavrını net şekilde karşı tarafa hissettirirken kavgadan kaçınmayı unutmayın. Hayatta kimseyi
değiştirmeyi denemeyin kimse mükemmel değildir sizde değilsiniz. Erkeği baskı altında tutmak yapacağınız en kritik hatalardan biri olabilir özgür bırakın.

Tanışma şerefinede olsa alkol kullanmayın içeceklerden alkolsüz meyve kokteyli biraz değişik olduğunuzu yansıtabilmek adına avakadolu, ananaslı ve mango gibi egzotik mevyeleri tercih ederek sokito, makito, mojito, bali, cinderella, cool pansion gibi egzantirik kelimelerle isteklerinizin çeşitliliği ve farklılığına tanık olmasını sağlayın. Akşam yemeklerinde sıradışı olmaya çalışarak çin restoranı yada italyan restoranlarından birine gitmeyi önerin. Erkek yeniliklere, yeni tarz ve stillere açık olduğunuzu düşünmeli hatta bu tercihler erkeğin sizin hakkınızda heyecan duymasına yol açarak ekseninizde dönmesine neden olacağını düşünebilirsiniz. Yemek bitiminde çay istemek yerine değişik tatlılar hakkında personelden bilgi alarak yeni bir tatlıyı sipariş edin. İşte basit bir akşam yemeğinde yarattığınız fark tavladığınız erkeğin kalbinin gümbür gümbür atmasına yol açacak şaşırmayın erkekler basit varlıklar değil mi? İtalyan restoranı yerine kebapçıya gitmek sonrasında çay içmek kolay lokma kızların yapacağı amatörlüktür avcı kadınlar kebap yemez, kebapçıya gitmez!

Ortak ortak paydalar hayatın paylaşılabilirliğini arttıran renklerdir. İletişim kurmak, konuşmak yada dinlemek meziyet ister bu nedenle ilgi alanlarını tespit ederek aynı dili konuşmayı deneyebilir başka bir deyişler nabza göre şerbet vermelisiniz. Hafta sonu birlikte planlacak gezilere çıkabilir beraber zaman geçirerek arkadaşlığınızı pekiştirebilirsiniz. İnsanlar sadece bir yere giderken örneğin tatile giderken yolculuk esnasında mutlu olurlar düşünüldüğünüz zaman gitmek istediğiniz yere vardığınızda mutluluk eğrisi inişe geçecektir. Beraber yolculuk yapın ve özellikle seyahat ederken ilk adımları siz atın unutmayın avcı sizsiniz.

Erkeğin egosunu harekete geçirecek doğanın ona sunduğu avantajları yaşamasına imkan yanıyın net olarak onun koruyucu gücüne ihtiyacınız hatta muhtaç olduğunuzu hissetmesine neden olun. Güçlü ve kuvvetli bir erkeğin kollarında güven duygusunu doya doya yaşarken hafiften rol yaparak canım beni eve bırakırmısın apartmanda yalnız başıma korkuyorum, sokakta tedirgin oluyorum gibi örneklerle o yanınızda olmadığı zaman korktuğunuzu fakat o yanınızda olduğunda hiçbir şeyden korkmadığınızı gösterin.

Erkekleri tavlamanın yollarında son tüyo ilk tanışma, ikinci tanışma erkeğe sakın vermeyin! Kolay elde edilenler kolay terkedilir, erkek sizden alacağını hemen alırsa değersiz olursunuz. Erkek kendini cinsel bakımdan bolluk içinde görmemeli fakat açta kalmamalıdır. Özellikle ger gün vermeyin haftada bir kez vererek tadınızın erkeğin damağında kalmasını sağlayın. Atalarımız ne demişler; Az veren candan çok veren maldan.. Görüldüğü üzere erkekleri tavlamak o kadarda zor değil gibi görünüyor.

Check Also

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Bir erkeği etkilemenin yollarına çıkan sokakların sıradan tavsiyelerine son vererek artık gerçekten erkekleri kendinize aşık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.