Çarşamba , 13 Aralık 2017
CİNSEL BİLGİLER
Anasayfa / Genel / Erkeklerde orta yaş krizine dikkat!
Erkeklerde orta yaş krizine dikkat!

Erkeklerde orta yaş krizine dikkat!

50 yaşına yaklaşan erkeklerde belirgin bir şekilde ortaya çıkan halk arasında azgın teke sendromu olarak bilinen kıskançlık, huysuzluk ve çapkınlık dönemi ortaya yaş krizi.. Cinsel isteklerinde meydana gelen aldatıcı ve yalancı artış nedeniyle eskimiş, bozulmuş bir volkan edasıyla gönül ilişkilerine yelken açan orta yaş aralığında bulunan erkekler bütün sosyal çevresi dahil olmak üzere; anne, baba, eş, kardeş, çoluk, çocuk demeden gemileri yakarak herkesi terkedip gidecektir.

Erkeğe doğanın tanıdığı fonksiyonların çoğu geri alınırken, kendi tabiatı ile yüzleşme zamanı geldiğinde yaşlanmanın hızlanmasıyla zihinsel ve bedensel fonksiyonlarda yaşanılan düşüş ivmesi erkeği son kez yaşamları süresince yaptıklarını sorgulamaya iter. Yaşlanmaya başladığını hisseden erkekler için eski günlerin keyfine geri dönüşün yolu genç sevgili bulmaktan geçmektedir.

Yaşlanmaya karşı başlattığı savaşta hayatındaki herşeye karşı değişilen genç sevgilisi sayesinde eski fonksiyonlarına sihirli şekilde ulaşan erkek yıllar boyunca kaybettiklerinin acısını çıkararak her fırsatta başının etini yiyen karısından intikamını artık almıştır.

Erkekler yaşlanmayı kadınlara oranla çok daha fazla dert ederek yaşlılık belirtileriyle ortaya çıkan durumu kabul etmediklerinden dolayı arayış içine girerler. Oysa ki unutulmaması gereken her yaşın kendine ait güzelliği olmasıdır. Fakat erkek yaşlandığını hissetmeye başladığı an zamanı durduracak ve onu mutlu edecek genç, taze bir sevgili uğrunda tüm servetini harcayacak yeni sevgilisine maddi konulardada güç gösterisi yapmaktan asla geri kalmayacaktır.

Eşiniz orta yaş sendromuna girdiyse ne yapmalısınız?
Eşiniz orta yaş sendorumuna girerek artık eve uğramaz olduysa eğer birde genç bir sevgiliyle vakit geçiriyorsa onu geri döndürmek için yapacağınız fazla birşeyin kalmadığını söyleyebiliriz. Bu hesapları çok daha önce yapmalı adamı bu kadar bıktırmamalıydınız! Herşeyi zamana bırakın ve üstüne gitmeyin parası biterse kendi başına eve dönecektir. Fakat cebinde parası varsa umudu kesebilirsiniz.. Azgın tekeyi artık rüyanızda bile görme şansınız yok.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*