Home / Genel / Erkek ayrılmak isterse ne yapmalısınız?
erkek ayrılmak istediğini söylerse ne yapmalı

Erkek ayrılmak isterse ne yapmalısınız?

Birkaç sessiz gün geçti aylardır size hiç yakınlaşmadı, artık akşam yemeklerine gelmiyor ve sonunda size başka bir hayat yaşamak istediğini söyledi.. Ardından mutsuzluk hikayeleri ve onlarca bahaneneyle kafanızı bulandırarak kendinizi suçlu hissetmenize mi neden oldu? Boşverin gitsin! Böyle bir davranış sergileyen biriyle yıllarınızı harcamış olmanız çok üzücü. Kişiliksiz, karaktersiz birine aşık olup eş olarak seçip sevmiş kendinizi adamış olmanız asla sizin suçunuz değildir, hatta ondan kurtulduğunuz için artık sevinebilirsiniz.

Zor olacak ama gerçekleri görüp kendinizi derhal toparlamanın yollarını aramalı kesinlikle güçlü olmalısınız. Belkide hiç beklemediğiniz çok zayıf bir anda sizi terketmiş olabilir mi? Genellikle doğum öncesi 6 ay ve doğum sonrası 2 yıl son derece riskli. Erkekler en çok bu dönemlerde sevgililerinin kollarında geçirdikleri zamanların heyecanı ve büyüsüyle hayatlarını değiştirme kararı alabiliyorlar. Eşlerini çocuk doğurmaya zorlayan erkekler çocuk ortaya çıkınca evi terkederek evlilik dışı ilişkiler yaşayabiliyorlar. Aldatılan kadınlara bakıldığında ortak noktalarının yeni anne ve ev hanımı olmalarıdır. Ekonomik özgürlüğü olmayan kadın aldatılmak için ciddi potansiyele sahiptir.

Aldatıldığınızı hissediyorsanız evvela emin olmalısınız. Biraz araştırma yaparak konuyu derinlemesine araştırdıktan sonra panik yapmadan soğuk kanlı davranmaya çalışın. Eşiniz size ayrılmak istediğini söylediği anda onunla yüz göz olmayın, gerekirse acınızı içinize gömerek duruma hakim olmaya çalışın. Önemli olan şartları kendinize uygun hale getirmek olduğu için daha önceden avukatla konuşarak olayı netleştirin. Erkeklerin hukuksal olarak ağır kusurlu
olması şaşırtıcı bir sonuç değildir o nedenle kozlarınızı iyi kullanmalısınız. Madem ki sizin kolunuzu kanadınızı kırarak haketmediğiniz şekilde sizi ve çocuklarınızı yarı yolda bıraktı, o zaman bedelini yasalar önünde en ağır şekilde ödemelidir. Hatırı sayılır nafaka ve çocukların velayeti konularında sakın geri adım atmayın, avukatınızın tavsiyelerine mutlaka uyunuz.

Son olarak sizi istemeyeni siz asla istemeyin!

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.