Home / Genel / En tehlikeli erkek parayı sonradan bulanlar
en tehlikeli erkek tipi

En tehlikeli erkek parayı sonradan bulanlar

En tehlikeli erkek tipi kuşkusuz hayatın belli bir döneminden sonra kısa sürede deyim yerindeyse parayı bulanlardır. Çocukluklarını yaşamamış sonrasında ise ergenlikle birlikte karşı cinsle ilişkileri zayıf gelişen, içine kapanık erkek tipleri evlilik için uygun adaylar değillerdir. Parasız olması nedeniyle kendine güveni olmayan erkeğin cebi para görünce kimseyi tanımayabiliyor. Yıllardır kahrını çeken eş ve çocuklarını tek celsede bırakıp gitmeye hazır olmanın altında yatan gerçek, haksız veya hazmedilmeden kazanılan paraların getirdiği yeni insanlar ve statüler olabilir mi?

En tehlikeli erkek tipi parayı sonradan bulanlar..

Herşey yolunda giderken size karşı soğuduğunu hissediyor musunuz?
Erkekler herşey normal gibi görünürken ansızın bir gün herşeyi arkada bırakarak çekip gidecek potansiyele sahipler. Genellikle karşılarına çıkacak daha genç ve güzel bir kadına hayır diyemeden hayatlarını kökten değiştirme yoluna gitme kararını verirken bir an bile düşünmezler. Buldukları heyecanı sürekli yaşamak adına erkek evi terkeder.

Eve geç gelmeler veya bitmek bilmeyen iş seyahatleri sonrasında; Canım neyin var? Moralin neden bozuk? veya Neden durgunsun? gibi sorularınıza; işlere canım sıkılıyor cevapları sizi tatmin etmediği zamanlarda sorulacak ilk soru başka biri mi var? Sorusuyla birlikte karşı taraftan gelecek ilk inkar etmeye hazır olun. Erkeklerden çok azı başka bir kadın olduğunu itiraf edecek kadar cesaretlidir. Üretilen bahaneler her zaman başka birinin varlığının örtmeye yarayan kılıftır.

Bazen kadınlar yanlış seçimlerinin kurbanı olabiliyorlar ve en önemlisi duygularıyla hareket eden kadınlar kaybetmeye mahkumlar. Türkiye özellikle kocaları tarafından terkedilen kadınlarla dolu bir ülke. Biraz para pul sahibi olan her erkek potansiyel tehlike haline gelerek ömrünü genç bir kadınla sürdürmek için evi terkediyor.

Eşiniz sizi terkederse nasıl davranmalısınız?
Sizi terkedeni siz hiç istemeyin ve onu evin kapısından bir daha içeri almayın! Seviyorum diye bir hatanın içine sakın düşmeyin! Mantıklı düşünecek olduğunuzda sizi terkeden, umursamayan birini nasıl sevebilirsiniz ki.. Eşinizin eşyalarını almasına asla izin vermeyin ve neyi var neyi yok kapı yada balkondan hepsini dışarı atınız. İyi bir avukat bularak kocanıza hayatı zehir ediniz, sizi terkediş nedeni olan diğer kadınla birlikte olduğunu polis baskını yaptırarak ispat ediniz.

Gün gelecek erkeğiniz beş parasız kalacaktır! Orospu ile çıkılan pazardan hayır gelmez o yüzden sizi terkeden eşiniz yıllar sonra sevgilisi tarafından terkedilecektir.

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.