Home / Genel / Daha çekici olmak sizin elinizde
nasıl çekici kadın olunur

Daha çekici olmak sizin elinizde

Daha çekici olmanın aslında tamamen sizi elinizde olduğunu biliyor musunuz? Marifet etrafta yarıçıplak gezmek değil dekolte dozunu mükemmel şekilde ayarlayabilmek. Kendi başına çıplaklık fazla rağbet görmeyen etkilere sahipken çekici iç gıcıklayan iç çamaşırlarının çarpıcı etkiler göstermesine şaşırmamalı. Giyim tarzı noktasında kıyafet seçiminin insan hormonları üzerindeki etkisi bilimsel olarak saptanmıştır. Arkasından topuklu ayakabı sesi geldiğini duyan bir erkeğin kendini daha yavaş yürüme moduna alarak topuk sesinin sahibinin yanından geçmesini keyifle izlemesi gibi duyuların harekete geçerek teyakkuz haline gelmesinden başka birşey değildir. Özellikle zarif bayanların tercihi yüksek topuklu ayakabıların taşıdığı kıyafet kombinleri kesinlikle baş döndürücü olabilir.

Giydiğiniz tayt üzerinden hafifçe görünen g-string kışkırtıcı olup erkeğin hayallerinde başrol oynayabilir. Deri pantolon veya deri etekle cazibeniz erkeğin çaresiz kalmasına neden olabilir. Dar tayt altına kombin ettiğiniz bot size daha çekici yapabilir. Mini kıyafetler, dar elbise ve pantolonlar kişiliğiniz hakkında karşı tarafa sinyaller verirken istediğiniz etkiyi bırakmanıza yardımcı olabiliyor.

Çekici olmak için verilen uğraşların ve kıyafet seçimlerinden çok asıl önemli olan beden ölçülerinize uyum sağlayan kıyafetleri tercih etmenizdir. Giydiğiniz kıyafetler üzerinizde emanet gibi durmamalı, rahat hareket edebilmelisiniz. Erkeklerin ilk önce gözleri doyurulmalıdır çünkü kadınların giydikleri her zaman erkeklerin heyecanlanmasına neden olmaktadır. Düşünülecek olduğunda erkekler için, lezzet aynı sunum farklıdır. Önemli olan sunumdur. Kadının kıyafetlerini ve iç çamaşırlarını çıkarırken izlemek ayrı bir erkek keyfidir. Kendinizi nasıl sunacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmıştır. Vücut şeklinize uygun sunumu yapmak işin püf noktası diyebiliriz.

Hayal gücünüzle daha renkli bir hayatın kapılarını aralamak için; yüksek topuklular, dantelli çamaşırlar, jartiyer, g-string, renk renk jartiyer çorapları gereken uyarıcı etkileri yapacağınıza emin olabilirsiniz. Vücudun kıvrımlarını ortaya çıkarak siyah renkli transparan iç çamaşırları kadın ve erkeği havaya sokarak cinsel hayatı zenginleştirecektir. Cinsel açıdan isteksizlik yaşayan çiftlere önerilen uyarıcı objelerin başında iç çamaşırları gelmektedir.

Erkeğin duyularını harekete geçirerek hormonlarının tetiklenmesini sağlamak sizin nasıl göründüğünüze bağlı..

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.