Home / Genel / Çapkın erkek nasıl anlaşılır?

Çapkın erkek nasıl anlaşılır?

Sevdiğiniz yada yeni tanıştığınız erkek arkadaşınızın çapkın olup olmadığını anlamak tamamen sizin elinizde.. Neden mi? Çünkü çapkın erkek davranışları ile kendini ele verir.

Yeni tanışılacak ortamlarda erkek ilk önce sizinle ilgilendiğini etraftan gizlemeye çalışarak durumu çaktırmamak için size hiç umrunda değilmiş şeklinde davranarak, elde etmek istediği takdirde ürkütmeden yavaş yavaş iletişim kurarak analiz yaparlar. Küçük iletişim manevralarına olumlu cevap alamadığı zaman vazgeçerek ağlarına takılacak başka adayların peşine düşerler. Çapkın erkek davranışlarını gözden kaçırmayarak, erkeklerin tuzaklarına aldanmamak için bizi can kulağıyla dinleyin!

Çapkın erkek davranışları
Sürekli algıları açık etrafta bulunan kızları süzen, gözgezdiren şansını çok zorlayarak bütün kızlarla flört edebileceğini düşünen fakat icraat açısından başarısız olan erkek çapkın erkek tipidir. İyi huylu ve zararsız olduğu için karşısına çıkan flört fırsatları dahil olmak üzere beceriksiz çapkınlardır.

Komik, ağzı laf yapan, lafazan ve sürekli bayanlara ilginç gelen hikayeler anlatan etkileyici erkeklerdir. Genellikle karşı taraftan aşırı şekilde etkilendikleri gerçeğini gizleyerek emellerine ulaşabilmek için kurdukları planı safha safha dikkatlice oynayarak istediklerini alırlar. Kültürlü, her konuda fikirleri olup, özgüveni yüksek güçlü erkek rolü oynarlar. Kendini beğenmiş narsist oldukları halde karşı tarafı elde edene kadar bu özelliklerini ortaya çıkarmazlar. Tanıdıklarınızdan hoşlandıklarınız hakkında bilgi toplayıp yaptıkları değerlendirme sonucunda beklenmedik bir anda harekete geçip dizginleri ele alırlar. Kadınları nasıl etkileyeceğini çok iyi bilen deyim yerinde ise kazanova sınıfının en tehlikeli çapkınları olarak kadınların dünyasında yer alırlar.

Çok profesyonel bir çapkını cool görünümlü halinden anlayabilirsiniz. Özgüven abidesi, cesur, akıllı ve zengin görünümlü bayanların istediği tüm özellikler adeta özenle seçilerek bir bilgisayar programı ile yüklenmiş şair ruhlu bir serseriden bahsettiğimizin farkında mısınız? (Profesyonel çapkın Bkz üst resim)

Check Also

İple yüz germe

İple yüz germe yeni bir buluş mu?

İplikle yüz germe eski bir teknik olmasına rağmen temcit pilavı misali yeni bir buluş gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.