Home / Ben Kimim?

Ben Kimim?

40 yaşındayım ve geriye baktığımda maalesef büyük başarılar yok gibi.. Bir çok web projesinin altında imzam, sosyal derneklerde bir zamanlar yöneticilik, dergi yayıncılığı ve Türkiye genelinde büyük şirketlere Seo Kursu SEO Eğitimi danışmanlık hizmeti verdiğimi söylemek isterim.

Hayatımın akıp gittiğini farkettiğim anlayarak içimdeki gerçek gücün ortaya çıkmadan yapmak istediklerimi yaşayamadan hayatımın geçeceği korkusuyla farklı konularda blog siteleri açmaya karar verdim. Blog yazarlığı benim için başlangıçta ilginç bir hedef olmasına rağmen sonraları birkaç adım öne çıkmaya başladığımı söylemeliyim. İnsanın yapmak istediklerini gerçekleştirmek için bir adım atması yeterlidir. Cinsel bilgiler blog sitesinin başarısı ne olur bilemem fakat korkularım beni yapmak istediklerimi yapmaktan geri koyamıyor şu anda bu sonuç bile bana yeterli geliyor.

Neticede blog yazmaya başladım ve bu sitenin nasıl olduğuna sizler karar vereceksiniz. Sitemi ziyaret ettiğiniz için büyükseniz elinizden küçükseniz gözlerinizden öperim. Hayatta en çok sevdiğim şey yağmur yağarken çim sahada futbol oynamak ve futbol topunun sahada çimler üzerinde kayışını seyrederken çıkan sesi dinlemek! Ve yine yağmur yağarken üsküdar vapurunda simitle çay içmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.