Home / Aldatma / Aldatmayan erkek var mı?
aldatmayan erkek var mı

Aldatmayan erkek var mı?

Doğuştan çok eşli gözü doymaz, aldatmadan duramayan erkekler.. Maalesef aldatmayan erkek yok! Erkeklerin bir çoğu uygun şartları bulursa düşünmeden aldatabiliyor. Erkeklerin aç gözlü olması toplumun her katmanında bulunan kadınlar halk, sanatçı, akademisyen, işçi ve patron farketmeksizin aldatılıyor. Öyleki dünyanın en güzel top modelleride aldatılmaktan nasibini alıyorlar.

İlginç olan en pısırık erkeklerin bile günün birinde eşlerini aldatabilmeleri değil mi? Erkeğin aldatması için sonradan görme olması yeterli olabiliyor. Sonradan zengin olan erkeklere oranla aileden zengin olanların daha az aldatıyor olması kesinlikle dikkat çekici.

Magazin programlarında çizilen sahte mutlul evlilik profillerinin nasıl yıkıldığına tanık olabilirsiniz. Aldatılmayan kadın yok yada henüz birlikte olduğu erkek fırsatını ele geçirememiş demektir. Kimisi gerçekten kimisede hayallerinde eşini aldatır. Gözleriyle etrafı süzen erkekler beceriksiz olduklarından fırsatını bulamamış tiplerdir. Sanatçılar ve sosyete camiası aldatılma olaylarıyla çalkalanır durur. Mutlu gibi gözüken kadınların bir çoğu maalesef aldatılmaktadır.

Check Also

aldatmayan erkek nasıl olur

Aldatmayan erkek nasıl olur?

Erkeklerin bir çoğu eşlerini aldatıyorsada elbette aldatmayan erkeklerde yok değil.. Aldatmayan erkek nasıl olur aldatılmamak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.