Home / Aldatma / Aldatmayan erkek nasıl olur?
aldatmayan erkek nasıl olur

Aldatmayan erkek nasıl olur?

Erkeklerin bir çoğu eşlerini aldatıyorsada elbette aldatmayan erkeklerde yok değil.. Aldatmayan erkek nasıl olur aldatılmamak için nasıl seçim yapılmalıdır. Eşlerini aldatmayan erkeklerin ortak özelliklerine bir göz atmaya ne dersiniz? Çok ender olsada bazı erkekler asla eşlerini aldatmazlar! Bu çok özel erkekleri tanımak isterseniz yazının devamını okumak faydalı olabilir.

Aldatmayan erkeklerin belirgin özellikleri:

Köklü aile sahibi erkekler:
Aileden kültürlü ve zenginlerdir. Bir kaç kuşak geriye gidildiğinde babaları, dedeleri eğitimli yüksek tahsilli aile büyükleri vardır. Servetler genç kuşaklara intikal ederken kültür birikimide genlerle birlikte aktarılmaktadır. Takiyeci değil gerçek iman sahibi ailelere mensup erkekler eşlerini aldatmazlar. Köklü aileler asimile olmadıkları için değer yargılarını koruyabilmiş, şehir yaşamının ahlaki çöküntülerinden uzak kalmış, genç nesillerini dejenere toplumdan yalıtmış durumdadırlar.

Sportmen erkekler:
Sportmen erkekler, fakat sadece ciddi anlamda spor yapan ve sporun faydasını bilen, spor yapmanın verdiği keyfi yaşayanların aldatma olasılığı son derece düşüktür.

Kilolu şişman erkekler:
Çok kilolu erkekler eşlerini aldatmazlar.. Kilolu erkekler son derece tembel oldukları için fazla hareketi göze almadıklarından aldatmak fikri ilgilerini çekmez.

İşçi ve memurlar:
Yapılan araştırmalarda memur ve işçi yani aylık belirli bir gelirle çalışanların, sadece karınlarını doyurmak derdinde olduklarından eşlerini aldatmazlar. Bayanlar aldatılmamak için gönül rahatlığıyla işçi ve memur kesimini tercih edebilirler.. Beden gücüyle çalışan emekçi diye tabir edilen insanlar eşlerini aldatmazlar. Aldığı paranın azlığı fakat helal olmasının bereketi size yeter mi? Yada gidin ihaleci, rüşvetçi koca bulun birkaç sene sefa sürdükten sonra kendinizi kapıda bulun.. Kolay kazananların insanlar dahil olmak üzere herşeyi çok kolay harcama kapasitesini içlerinde bulundurduklarını aklınızdan çıkarmayın.

30 yaşını geçmiş erkekler:
Belirli bir yaşa gelmiş erkeklerden eş adayı seçmek kadınların faydasına olabilir. Özellikle eşiniz arasında en az 7 yada 8 yaş olmasına dikkat etmelisiniz. Erkeğin genç eş tutkusunun önüne geçmeniz açısından kendinizden büyük erkekleri seçmelisiniz. 30 yaşını geçmiş erkekler o yaşa gelene kadar farklı deneyimleri yaşadıklarından gözleri arkada kalmayacak farklı heyecanlar yaşamak için alternatifler aramayacaklardır. 20′ li yaşlarda yapılan evlilikler en fazla 10 sene dayanıp aldatma nedenli boşanmalarla sonuçlanıyor. Erkeğin kendini bulması ve kişiliğinin oturması maalesef 30 yaş sonrasında tamamlanıyor.

Yukarıda aldatmayan erkek nasıl olur hakkında yazılanlar tavsiye niteliğindedir.

Check Also

aldatmayan erkek var mı

Aldatmayan erkek var mı?

Doğuştan çok eşli gözü doymaz, aldatmadan duramayan erkekler.. Maalesef aldatmayan erkek yok! Erkeklerin bir çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.