Home / Aldatma / Aldatan kadın nasıl yakalanır
Aldatan kadın

Aldatan kadın nasıl yakalanır

Aldatan kadın nasıl yakalanır diye düşünmek şüphesi beyni kemiren bir kurta dönüşürse cevapların arkasından koşmanız gerekecektir. Şüphe beyni kemiren kurttur bir kere aldatıldığı düşünmek aldatanı kadını nasıl yakalarımın cevabının peşinden tatmin olana kadar koşmanıza neden olur. Gerçeği arayış, paranoyalar belkide tehlikeli şekilde sanrıların esiri olmuş olabilirsiniz. Eğer son zamanlarda ortada müspet delil yokken aldatıldığınıza inanmaya başladıysanız önce derin bir nefes alarak sakin olup mantıklı hareket etmeye çalışmalısınız. Bazen erkekler kendi zaafiyetleri nedeniyle karısının aldattığını düşünerek evliliklerini çıkmaza götürmektedirler.

Genellikle kadınların kocalarını takibe aldığı düşünülürse erkeğin aldatan kadın nasıl anlaşılırın peşine düştüyse durum çok zordur. Böyle bir durumda karılarının cep telefonlarını, çantalarını, hatta giyim eşyalarına varıncaya kadar karıştıran erkeklerin olduğunu bilinmektedir. Eşinin yakasında ruj lekesi arayan kadınlardan tutun karısının giydiği külotu inceleyen erkekler bulunmaktadır.

Düşünsenize adamın teki karısının kendisini aldattığından şüphelenerek kendince dedektif edasıyla araştırma inceleme çalışmalarına başlıyor fakat her girişimi sonuçsuz kalıyor çünkü ortada aldatma olayı yok! Erkek kendi kafasında psikozlara girerek bunalım yapmış yanlış mecralarda dolanıyor aslında acil psikolojik tedaviye ihtiyacı var.. Başka bir sorunsa bazı internet sitelerinde aldatan kadın nasıl belli olur mahiyetinde saçma sapan yanlış yazıları okuyanlar iyice bunalarak, psikolojik çöküntülerin yarattığı dehlizlerde boğuluyorlar. Aldatan kadınlardan ortaya saçılan deliller erkeklerinki gibi basit değiller erkek eve sarhoş gelir yakasında ruj olduğunu farketmediği için gömleği kirliye fırlatıp atar elbette kadının çamaşır yıkayacağı gün tesadüfen olay patlar ve erkek o gün kendini ele vermiş olur. Kadınların eşlerine yakalanma olasılıkları yok denecek kadar azdır meselenin yaygın olmayışı nedeniyle eşine az rastlanır şekilde yakalanma gerçekleşir. Erkeklerin abartılı şekilde ansızın artan ödemelerini kredi kartı ekstresinden gizlemek zor olmalı. Birde üzerlerine sinen kadın parfümü kokusu cabası oluyor.

Kadın aldattığı zamanlar internet sitesi, facebook gibi paylaşım siteleri üzerinden eski tanıdık, arkadaş yada mazide kalan sevgililerin hortlamasına neden oluyor, ayrıca magazin programları ve diziler aldatmayı normal gibi lanse etmeleride kaygı vericidir. Ortayaş bunalımına giren bir kadın kendine ispat çabaları içinde yanlışa düşerek aldatma çıkmasına girebiliyor. Erkek aldatıldığının farkına varacak kapasitede olmadığı için ne kadar uğraşırsa uğraşşın kadının açığını bulamayacaktır. Aldatma fiilini işleyerek artık çok daha güzel olduğunu düşünen kadınlar kocasıyla diyaloglarında garip bir mutluluk içine girerler. Genellikle aldatan kadını neyinden anlayacağız sorusu kıskançlığın ortadan kalktığı, kocanın tek başına tatile çıkmasının teşvik edildiği, aile içinde karşılıklı iticiliklerin kadın tarafından pompalandığıdır.

Daha önce evliliğin lugatında telaffuzu bile olmayan ayrılık kelimesi kadın tarafından sıklıkla tekrar edilmektedir. Bir kadın tarafından ayrılmanın kolaylığının altının çizildiği durumlar tehlikeli sinyaller verebilir. Sevgilisine karşı itina ile hazırlanan güzel görünmek adına uğraşan ve güzelleştiği açıkça görünen, iç giyiminde köklü değişikliklere giden kadın seksi iç çamaşırlar giymeyi adet haline getirir. Aşırı şekilde tüy, kıl gibi sorunlardan bu dönemde kurtularak estetik anlamda gelişmeler açıkça görülür.

Hayatın akışı içindeki normal telefon görüşmeleri ve sms’ler ciddi şekilde artarak ön plana çıkar. Eşin aile ve akrabalarıyla görüşmekten kaçarak cinsel birlikteliği çeşitli bahaneler üreterek yaşamaktan imtina eder. Sinirlilik sürekli hale gelerek ev ve çocuklara karşı sorumluluklar yerine getirilmez, eş ile zaman geçirmek istemediği gibi aynı ortamda bulunmak istemez elbette yatakları artık ayrılmıştır. Arada sırada arkadaşlarıyla dışarda zaman geçirmek isteyeceği gibi gece kalmaları için sizi ikna etmeye çalışır.

Check Also

aldatmayan erkek var mı

Aldatmayan erkek var mı?

Doğuştan çok eşli gözü doymaz, aldatmadan duramayan erkekler.. Maalesef aldatmayan erkek yok! Erkeklerin bir çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.