Home / Aldatma / Aldatan erkek kendini ele veriyor!
Aldatan erkek kendini ele verir

Aldatan erkek kendini ele veriyor!

Aldatan erkek kendini nasıl ele verir görün.. Yakasındaki ruj yada saç bunlar artık mazide kaldı günümüzün erkekleri göz göze gelmekten kaçıyor. Aldatan erkeklerin tipik özelliği eşleri yada sevgilileriyle aldatma sonrasında göz teması kuramamalarıdır. Suçlu olduğununun bilincinde olan erkek suçluluk duygusunu bastıramayarak yüzü yere bakar şekilde fakat aklınca türlü bahaneler uydurarak siz ve yakınlarınızdan adeta kaçar hale gelebilir. Göz teması kuramayan her fırsatta uzaklaşan erkek böylece kendini ele vermiş olur.

Eğer biraz dikkatli ve kontrollü olursanız erkeği izleyerek aslında gözden kaçmayan deyim yerinde ise gün gibi ortada olan erkek tarafından sürekli örtülmeye çalışılan psikolojik problemleri farkedebilirsiniz.

Konuşmalara çok sakin başlar kendince ürettiği düşünceleri mantık çerçevesinde sunarak size kabul ettirmeye çalışırken istediğinin olmadığını anlayınca ses tonunu yükseltir.

Karakter değişimi, farklı bir insan olma, bakışların değişmesi ve daha önce duymadığınız konularda fikirler üretip şaşırtıcı şekilde mizaç değişikliği.

Eleştirilerin dozunun artarak kaçması, zor beğenme, eşinin kusurlarını yüzüne vurma gibi fiziksel kusurların abartılarak eşinin önüne koyarlar.

Her fırsatta kavga çıkarma potansiyeline sahip olup, ev içinde huzursuzluğu körükleyerek ve mutsuz görünürler. Ev içinde siz oturma odasındayken o mutfakta, siz salondayken o balkonda köşe kapmaca oynar.

Erkeğin kendini ele verdiğinin kanıtını ev içinde değil dışarıda ararsanız gerçeğe ulaşmış olacaksınız nasıl mı?
Erkekler yaptığı hatanın her zaman bilincinde olurlar fakat dışarıya karşı durumu hissettirmemek başka deyişle ayıplarını kapamak için sizin haricinizdeki kişilere kötü bir insan olmadığının savaşını verirler. İşte tam bu noktada kendilerini tam olarak ele verirler. Muhtemelen elbette ilk önce at gözlüklerini takarak sizin dışında herkese kendi haklılıklarına inandırmaya çalışıp bir zamanlar aşık olduğu kadının kim olduğunu görmezden gelip hatalarına bir yenisini eklerler.

Check Also

aldatmayan erkek var mı

Aldatmayan erkek var mı?

Doğuştan çok eşli gözü doymaz, aldatmadan duramayan erkekler.. Maalesef aldatmayan erkek yok! Erkeklerin bir çoğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.