Home / Moda / 2014 yazı bayan ayakabı trendleri

2014 yazı bayan ayakabı trendleri

2014 yaz ayakabı trendleri, kreasyonları görülmeye değer ve muhteşemler.. İnanın bu yaz bir başka geçeceğe benziyor! Dudak uçuklatan rengarenk ayakabılar çoktan yollara çıktılar bile. 2014 modelleri yüksek topuklu, fit görünümlü, seksi ve üstelik rengarenkler. Bu ayakabılar resmen harika özellikle ne istediğini bilen hayata karşı duruşu olan etkileyici bayanların bu yılın en etkili silahları ayakabıları olacak! Erkeklerin yüreklerini hoplatacak 2014 yaz ayakabı modellerinin çoğunda görülen yılan derisi, swarovski taşların hakim olduğu bot görünümlü bayan ayakabıları bu yaza damga vuracak.

Bayanların ayakabı modasında vazgeçemedikleri trendlerden bir olan mule terlik modelleri açık burunlu yada kapalı tercij edilebildiği gibi biraz kilolu hanımlar düşünülerek düşük topuklu seçeneklerde hazırlanmış. Ayrıca hanımlar yaza standart topuk şekillerinden çok sıradışı şekilde çıkacaklar.

Burnu açık modeller geri döndü mü? Elbette geri döndü.. Bayanlar bu yaz burnu açık ayakabılar gönül rahatlığıyla kombinlerine katabilirler. Kalın olmadıkça artık burnu açık ayakabılarda çorap giyilmesi hoş görüldüğünü söylemek lazım.

Bir tarafta yeşil diğer tarafta turuncu, mor ve yeşil ayakabıların canlı renklerle karşımıza çıkacağı 2014 yazı zıt renklerin uyumuyla başlayacak. Turkuaz, pempe ve daha ne isterseniz cıvıl cıvıl sizleri bekliyor olacak, hatta şimdiden rengarenk ayakabılar vitrinlerde boy göstermeye başladılar

Hiçbir zaman vazgeçilmeyen bantlı (t-strap) modeller yine zarif bilekleri sarmaya devam edecek gibi görünüyor. Yüksek topuklu modellerden topuksuz babetlere kadar bantlar ayakabı klasiği değişmeden devam ediyor. 1960 lı yıllardan bu yana yüksek topuk ve bantlar hiçbir zaman demode olmadılar bu nedenle özellikle bu yazın son derece hareketli yaz modellerinden birine sahip olmak kesinlikle doğru karar olabilir.

Sadece gelinliklerde gördüğümüz danteller ve dantel motifleri gelinliklerden kurtulup zarif ayakabılarla buluştu. Tasarımcılat bu yıl keşfettikleri dantelle birbirnden zarif ve şık ayakabılara imza atmış görünüyorlar.

Çiçek desenli ayakabılarla bu sene ayaklarınız çiçek açacak gibi görünüyor. Papatya, gül, leylak çiçek motifleriyle bezenmiş floral desenli ayakabılar göz kamaştıracak.

Delikli ayakabılar tekrar popüler olmaya aday gibi görünüyorlar. Büyük bir zerafetle delinmiş derilerden üretilen ayakabılar yaz sıcaklarından bunalan, terleyen ayaklarınızın hava almasını sağlayacak.

Ayaklarının güzelliğine güvenenler için bu yaz etkileyici tasarımlardan olan şeffaf ayakabıları terci edebilirler. Trendlerin içinde liste başında yer alan güzellikleriyle transparan ve şeffaf ayakabılarla bir adım önde olmaya ne dersiniz? Tüm detaylar ortada..

Siyah beyazın asalet ve uyumu geçmişte olduğu gibi 2014 yılındada moda trendleri arasında.

İnce uzun, zarif ve uzun bacaklı fit bayanlar için bilekten bağlı ayakabı modelleri şiddetle tavsiye olunur. Bilek bağı 2014 yaz boyunca tüm ayakabı modellerinde boy gösterecek ve kalın topuklu modeller dahil olmak üzere vitrinlerde yer alacak. Bilekten bağlı ayakabıların vücudu çok daha düzgün ve seksi göstermesi bu ayakabılara olan ilgiyi arttırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.